Vrh C


Aegir Rexxar Vlčí Štestí

A64 D9 N11 Oh Qr Xv53.1 Xf106.3 (CZ)
DKK A(0/0)
DLK 0-0
DM - N/DM
DW - N/DW

Invictus Gannicus Salto del Lupo

DKK A(0/0)
DLK 0-0
DM - N/N
DW - N/N
Dlouhá srst - free
MDR1 - N/N
SAS free
OCD free


Pracovní úspěchy:
Rally Obedience Csen 2019 stupeň GP
CAE1, 100/100 Cesena 25/01/2020
SVP1 40km 29/05/21
BH-VT 30/05/21
CAL2


Výstavy:
Junior šampion Slovinska
Slovinský šampion (04/09/20)
Chorvatský šampion (13/09/20)
Italský šampion (12/03/23)
Mezinárodní šampion krásy
Plemeník šampion (11/03/23)Na konci dubna 2023 se narodí druhý a zároveň poslední Girčin vrh.


Očekávané narození štěňat je mezi 26. a 28. dubnem, plánovaný odběr tedy bude koncem června.


Otce tohoto vrhu jsem měla vybraného ještě před tím, než jsem si založila CHS. Je to skvělý pes, který je opravdu všestranný - je to výstavně úspěšný plemeník, je sebevědomý, pracovitý, hodí se pro všemožné sporty a zkoušky, a zároveň zvládá být úžasným rodinným mazlíčkem. Žije v domácnosti, kde se pořád něco dějě - majitelka má malou dceru, má chovatelské stanice ČSV a Mainských mývalích koček a ještě ke všemu obrovskou farmu, kde má koně, králíky a drůbež. Jakožto mužským elementem ve smečce dalčích 3 fen ČSV se tím pádem krom plození potomků zákonitě podílí i na jejich výuce. S mláďaty všech tvarů a druhů je hravý, tolerantní, a malá štěňata učí skvělé smečkové komunikaci, která mimo jiné panuje i mezi ostatními psy v domě. Je to takový nežný blbíček, ale když je potřeba, zastane hlavu smečky aniž by se zapotil. Má neskutečný charakter a charisma, je to krásný pes, a je přesně to, co jsem hledala, pro ukončení Girčiny chovné kariéry s velkým BOOM.


Štěňata z tohoto spojení budou mít, stejně jako Áčka, poměrně dobré predispozice na pracovní využití, hlavně obrany. Gira sice obrany nedělá, ale u svých prvních potomků se spojení s Yukonem prokázalo po této stránce jako velmi úspěšné a je vidět, že i když k tomu nebyla od mala vedena, umocní to, co do spojení vloží otec. Zároveň to budou skvělí parťáci s otevřenými povahami, tím pádem nebude problém je s sebou vzít do města na kafe, na hory na výlet, či k někomu na návštěvu.


Hledáme proto aktivní lidi, kteří by tyto vlohy a potenciály měli zájem využít.Štěňata budou odcházet do nových domovů očkovaná, odčervená, očipovaná, s DNA profilem, genetickými testy na DM a DW a samozřejmě řádně socializovaná na lidi, děti a všemožné ruchy farmy a domova. Svůj první měsíc stráví s námi doma a jakmile budou dostatečně stará, budou mít k dispozici i zahradu. Majitele pak čeká pestrá výbavička do začátku s pomůckami jak pro štěně, tak pro ně (fotka výbavičky A vrhu zde) a pár stránek psaného slova na různá témata, která by mohli do začátku potřebovat.Doporučuji pročíst sekci DŮLEŽITÉ ČLÁNKY, kde najdete veškeré informace o tom, co jakožto chovatel hledám a co na oplátku nabízím. Zároveň tam najdete i specifika plemene na míru šitá Girči.Samozřejmostí je možnost nás nezávazně navštívit, abyste poznali mne i Girču (a chtě nechtě i zbytek naší smečky). Návštěvy jsou možné na naší farmě na Strakonicku, a po předchozí domluvě se můžeme sejít na Vysočině (Velké Meziříčí/Brno) a eventuálně i v Praze a podél cest na tyto místa.