Naše smečka

Girča

Slečna líbací je prostřední člen smečky; bezprostřední, afektovaná, zvědavá, drzá, hravá a energická, její emoce jsou vyjadřovány intenzivně a neskrývaně. Lidé, které miluje, jsou si její náklonnosti velmi dobře vědomi, protože jim nic jiného ani nezbývá. Je to přírodní síla, zároveň fena s velkým srdcem pro všechny psy, věci i lidi, co si její důvěru zasloužili. Miluje venkovní dobrodružství, ale také klidné večery ve vlčím chumlu se svými nejbližšími na gauči.

Thyřík

Thyra je nejstarší člen smečky, Girčina nejlepší kamarádka a do jisté míry i náhradní matka. Je vyrovnaná, přátelská, a vnáší element klidu mezi dva vlčáky. I když je ze všech tří ta nejdospělejší, jelikož si neprošla pubertou sama v době, kdy ji technicky mít měla, občas si to vynahrazuje blbnutím s čévéčky, kteří berou koncept dospělosti velmi abstraktně.

Thyruška

T je nejstarší člen smečky, Girčina nejlepší kamarádka a do jisté míry i náhradní matka. Je vyrovnaná, přátelská, a vnáší element klidu mezi dva vlčáky. I když je ze všech tří ta nejdospělejší, jelikož si neprošla pubertou sama v době, kdy ji technicky mít měla, občas si to vynahrazuje blbnutím s čévéčky, kteří berou koncept dospělosti velmi abstraktně.

Yukíček

Mužský element ve smečce fen, Yuki se k nám přidal jako 1,5 leté přerostlé štěně. Ačkoli je nejmladší ze všech tří psů, jeho velikost a v mnoha případech vyrovnaná a flegmatická povaha mu občas dádodávají pocit vyspělosti. To mu však nijak nebrání být zároveň i největším záškodníkem a nejspíš nikdy nedospívajícím dítětem.